Упростите выражение: 5 у2 - (3 у-1) (5 у-2)

+5
Ответы (1)
  1. 20 сентября, 12:51
    0
    5 у^2 - (15 у^2-6 у-5 у+2) = 5 у^2 - (15 у^2-11 у+2) = 5 у^2-15 у^2+11 у-2=-10 у^2+11 у-2