Разложите на множители (a+9) в квадрате+2a (a+9)

+3
Ответы (1)
  1. 10 мая, 05:02
    0
    (a+9) ²+2a (a+9) = (a+9) * (a+9+2a) = (a+9) * (3a+9) = 3 * (a+9) * (a+3)