Разложите на множители многочлен 5xy-10y-3x+6

+3
Ответы (1)
  1. 17 февраля, 03:06
    0
    5xy - 10y - 3x + 6 = 5y (x - 2) - 3 (x - 2) = (x - 2) (5y - 3)