3,5m-4k при m=-3/5, k=5,5

+5
Ответы (1)
  1. 28 сентября, 20:45
    0
    3,5m-4k при m=-3/5, k=5,5

    3,5 * (-3/5) - 4 * (5,5) = - 0,7*3 - 22 = - 2,1-22 = - 24,1