Помогите ради Бога

Уравнение:

2 (x-4) = (x+1) - 7

+1
Ответы (1)
  1. 24 апреля, 20:44
    0
    2 (x-4) = (x+1) - 7 2x-8=x+1-7 2x-x=1+8-7 x=2