Разложите на множители 25y^2-49

+4
Ответы (2)
  1. 15 апреля, 01:58
    0
    25 у^2 - 49 = (5y) ^2 - 7^2 = (5y-7) (5y+7)
  2. 15 апреля, 02:33
    0
    25y²-49 = (5y) ²-7² = (5y+7) (5y-7)