4.52 * 3.5 + 17.551 * 0.32: 0.2

+4
Ответы (1)
  1. 3 октября, 07:47
    0
    1) 4,52*3,5=15,82

    2) 17,551*0,32=5,61632

    3) 5,61632:0,2=28,0816

    4) 15,82+28,0816=43,9016