Запишите дробь с наименьшим значение из данных: 3/7; 0,2; 4/21; 0,15

+5
Ответы (1)
  1. 28 января, 05:45
    0
    3/7

    0.2=1.4/7

    4/21=2/3 * 2/7

    0.15=1.05/7

    Найменше значення у дроба з найменшим чисельником. Найменше значення у дроба 0.15