2+2*2-7*16-96 * (45*2) - 17:32=

+2
Ответы (1)
  1. 9 января, 13:20
    0
    2+2*2-7*16-96 * (45*2) - 17:32 = - 8796 17/32

    1) 45*2=90

    2) 2*2=4

    3) 7*16=112

    4) 96*90=8640

    5) 17:32=17/32

    6) 2+4=6

    7) 6-112=-106

    8) - 106 - 8640 = - 8746

    9) - 8796 - 17/32 = - 8796 17/32