Методом подстановки:

a) 4x-7y=33

2x+5y=25

б)

5x-2y=48

2x+3y=23

+4
Ответы (1)
  1. 4 апреля, 09:55
    0
    А) 33=11*3

    4*11=44, 7*3 = 21

    44-21=33

    2 х-5 у=25

    25=30-5

    2 х=30

    х=15

    5 у=5

    у=1

    б) 5 х-2 у=48

    48=50-2

    5 х=50

    2 у=2

    х=10

    у=1

    2 х+3 у=23

    23=20+3

    2 х=20

    х=2

    3 у=3

    у=1