2 * (х-у) + х-у

Разложите на множители

а+б * (а+2 с) + 2 с

+1
Ответы (1)
  1. 23 декабря, 06:36
    0
    2 (х-у) + (х-у) = (х-у) (2+1) = 3 (х-у)

    в (а+2 с) + (а+2 с) = (а+2 с) (в+1)