А) х+у=11

2 х-у=-5

б) 5 х-4 у=8

х-4=2

+1
Ответы (1)
  1. 24 мая, 22:32
    0
    X+y=11

    2x-y=-5

    x=11-y

    2 (11-y) = - 5

    22-2y=-5

    -2y=-5-22=-27

    y=27/2=13.5

    x+13.5=11

    x=11-13.5=-2.5

    5x-4y=8

    x-4=2

    x=2+4=6

    5*6-4y=8

    -4y=8-30=-22

    y=22/4=5.5