Решите уравнение:

36x^3-84x^2+49x=0

+3
Ответы (1)
  1. 14 июня, 18:33
    0
    Ответ: 39600+49X=0

    Или по шагова:

    1) 46656-84^2+49 Х=0

    2) 46656-7056+49 Х=0

    3) 39600+49 Х=0