Ращложите на множетели (а^2-b^2) - (a^2-2ab+b^2)

+2
Ответы (1)
  1. 23 апреля, 20:18
    0
    (a-b) (a+b) - (a-b) ^2 = (a-b) (a+b - (a-b)) = (a-b) (a+b-a+b) = (a-b) 2b