Розкладить на множныки:

1) a+b+a^2-b^2

2) 9a^2-6ab + b^2 - 16

3) х^3y^2-х^3-ху^2 + х

4) 1 - х ^2 + 4 хy-4 y^2

+4
Ответы (1)
  1. 6 июня, 10:20
    0
    1) a+b+a^2-b^2 = а+а^2+b-b^2 = a (1+a) + b (1-b)

    2) 9a^2-6ab+b^2-16 = 3a (3a-2ab) + (b-4) (b+4)

    3) х^3y^2-х^3-xy^2+x = x^3 (y^2-1) - x (y^2-1) = (y^2-1) (x^3-x)

    4) 1-х^2+4 хy-4y^2 = (1-x) (1+x) + 4y (x-y)