Разложите на множители: (х^2+у^2) ^3-4 х^2 у^2 (х^2+у^2)

+3
Ответы (1)
  1. 3 июля, 10:56
    0
    (х^2+у^2) ^3-4 х^2 у^2 (х^2+у^2) = (x^2+y^2) ((x^2+y^2) ^2-4x^2y^2) = (x^2+y^2) (x^4+4x^2y^2+y^4-4x^2y^2) = (x^2+y^2) (x^4+y^4)