3 (x-4) в квадрате - 3x

+1
Ответы (1)
  1. 14 апреля, 06:38
    0
    3 (x^2 - 8x + 16) - 3x = 3x^2 - 24x + 48 - 3x = 3x^2 - 27x + 48 =

    = 3 (x^2 - 9x + 16)