Вынесите за скобки общий множитель: х (а-5) + (5-а), m-n + (n-m) y

+1
Ответы (1)
  1. 24 января, 16:42
    0
    X (a-5) - (a-5) = (a-5) (x-1)

    (m-n) - (m-n) y = (m-n) (1-y)