Упростите выражения:

(а+8) в квадрате-17

(а+5 в) (а-5 в) - (а-в) в квадрате

(х+у) в квадрате - (у-х) в квадрате

(а-3 в) в квадрате + (а+3 в) (а-3 в)

+5
Ответы (1)
  1. 10 марта, 18:56
    0
    1) (а+8) ²-17=а²+16 а+64-17=а²+16 а+47

    2) (а+5 в) (а-5 в) - (а-в) ² = (а²-25 в) - (а²-2 ав+в²) = а²-25 в-а²+2 ав-в²=-25 в+2 ав-в²

    3) (х+у) ² - (у-х) ² = (х²+2 ху+у²) - (у²-2 у (-х) + (-х) ²) = х²+2 ху+у²-у²+2 ух-х²=4 ху

    4) (а-3 в) ² + (а+3 в) (а-3 в) = а²-6 в+9 в+а²-9 в = а⁴-6 в