Решите уравнение

3 у в квадрате + у=7

+2
Ответы (1)
  1. 21 апреля, 23:19
    0
    3 у²+у=7

    3 у²+у-7 = 0

    D = 1² - 4*3 * (-7) = 1+84=85

    x₁ = (-1-√85) / (2*3) = (-1-√85) / 6

    x₂ = (-1+√85) / 6