Вычислите. 5 в 6 степени * 125 / 25 в 4 степени

+3
Ответы (1)
  1. 26 июля, 18:18
    0
    5^6 = 15625

    125/25=5

    125^4=500

    5^4 = 20

    500/20=25

    15625*25=390625