Решите уравнение

2x в кводрати + 3x=0

+3
Ответы (2)
  1. 29 ноября, 07:03
    0
    2x²+3x=0

    x (2x+3) = 0

    x=0 или 2x=-3

    x=-3/2

    x=-1,5

    Ответ: 0; -1,5
  2. 29 ноября, 07:25
    0
    2x^2 + 3 х-0=0

    D=9

    x1=0,

    x2=-1,5

    Ответ: 0; - 1,5