Cos 23/4*п = ?

(пи в числителе)

+4
Ответы (1)
  1. 28 августа, 21:52
    0
    Cos 23π = cos (24π - π) = cos (6π - π) = cos (-π) = cos π = √2

    4 4 4 4 4 4 2