4,1 (15) ·99-13, (12) ·100²+16,0 (21) ·10000

+4
Ответы (1)
  1. 5 июля, 04:54
    0
    1. 4.1*15=61.5; 61.5*99=6088.5; 6088.5-13=6075.5

    2. 120000; 336; 3360000; 3480000