Если a b+c в квадрате=0, (a+c) (b+c) + (a-c) (b-c) = 0. Почему

+5
Ответы (1)
  1. 22 августа, 13:58
    0
    Ab+ac+bc+c^2+ab-ac-ac+c^2=2ab+2c^2=2 (ab+c^2)

    ab+c^2=0 2*0=0