Решите уравнение:

в) 9z+9 - (z в кубе) - (z в квадрате)

+5
Ответы (1)
  1. 6 июня, 08:42
    0
    9z+9-z³-z²=0

    9 (z+1) - z² (z-1) = 0

    (z-1) (9-z²) = 0

    (z-1) (3-z) (3+z) = 0

    z1=1; z2=3; z3=-3