A) а в 6 степени-b в 6 степени то есть а6-b6

Разложите на множители

+1
Ответы (1)
  1. 15 мая, 14:57
    0
    А^6-в^6 = (а^2) ^3 - (в^2) ^3 = (а^2-в^2) (а^4+а^2 в^2+в^4)