25b в квадрате - (a в квадрате+b в квадрате)

+1
Ответы (1)
  1. 28 декабря, 16:06
    0
    25b^2 - (a^2+b^2) = (5b) ^2-a^2-b^2 = (4b) ^2-a^2=16b^2-a^2