2+2=?

100+100=?

500+500=?

1000+1000=?

1+1=?

+4
Ответы (2)
  1. 24 апреля, 12:07
    0
    2+2=4 100+100=200 500+500=1000 1000+1000=2000 1+1=2
  2. 24 апреля, 13:31
    0
    2+2 = 4

    100+100=200

    500+500=1 000

    1000+1000=2 000

    1+1=2