Разложите на множители

3x в 5 степени - 27x=

x в 4 степени y-xy в 4 степени=

+5
Ответы (1)
  1. 11 февраля, 16:08
    0
    3 х*3 х*3 х*3 х*3 х-27 х=243-27 х=216