Выполните действие

а) (3 а-4 ах+2) - (11 а-14 ах)

б) 3 ув квадрате (у в кубе + 1)

+5
Ответы (1)
  1. 14 сентября, 06:07
    0
    А) (3a-4ax+2) - (11a-14ax) = 3a-4ax+2-11a+14ax=-8a+10ax+2

    б) 3y^2 (y^3+1) = 3y^5+3y^2