Сравните числа 0.25 и 4/15 7/11 и 0.6

+3
Ответы (1)
  1. 1 марта, 05:27
    0
    1) 0.25=1/4=4/16

    4/16< 4/15

    значит 0,25 < 4/15

    2) 7/11=70/110> 0,6=66/100