4^-4*4^-5 / (черта дроби) 4^-5

№2 (х+3) ^2 + (х-7) ^2=2 х^2

+4
Ответы (1)
  1. 17 июля, 04:24
    0
    1) ... = 4^ (-4) = 1/4^4=1/256 2) x²+6x+9+x²-14x+49=2x² 2x²-2x²-8x+58=0 8x=58 x=7.25