Упростите выражения:

а) 18-3 (4-5 у) + 9 у-7

б) - 6 (5b-17+3k) - (b-k)

в) 3 а - (2 а - (а-7))

г) 6d - (3d - ((k-8d) - 2k))

+1
Ответы (1)
  1. 21 июня, 14:47
    +1
    А) 18-12+15 у+9 у-7=24 у-1

    б) - 30b+102-18k-b+k=-31b+102-17k

    в) 3a-2a+a-7=2a-7

    г) 6d-3d+k-8d-2k=-5d-k