Решите

y=x/2-3,5+2

y=3X/2-5X-2

y=-3x/2-8x+9

+4
Ответы (1)
  1. 27 ноября, 17:51
    0
    У=х/2-1.5

    у=х-3

    ___

    у=3 х-10 х-4

    у=-7 х-4

    __

    у=-3 х-16 х+18

    у=18-18 х