Задание:

(5^-4) ^2/5^-10

+2
Ответы (2)
  1. 3 мая, 18:35
    0
    5^ (-4*2/5 * (-10)) = 5^16
  2. 3 мая, 20:11
    0
    5^ (-8) / 5^ (-10) = 5^ (-8+10) = 5^2=25