3x+4x квадрат = 0

8x квадрат+9x+1=0

6 х квадрат - 5 х+7=0

-9 х квадрат+12 х-4=0

2 дробь х+1 дробь х-1=2

+2
Ответы (1)
  1. 2 февраля, 03:34
    0
    1) 3x+4x²=0

    4x²-3x=0

    D=9-4*4*0=9=3²

    x1=3+3/2=3

    x2=3-3/2=0

    2) 8x²+9x+1=0

    D=81-4*8*1=49=7²

    x1=-9+7/16=-1/8

    x2=-9-7/16=-1

    3) 6x²-5x+7=0

    D=25-4*6*7=-143

    корней нет

    4) - 9 х²+12 х-4=0 / * (-1)

    9 х²-12 х+4=0

    D=144-4*9*4=0

    x1=12+0/18=12/18=4/6=2/3