А) 1,5 х * 8 х

б) - а² * 4 а в кубе

в) 6 у * (- одна третья у²)

+5
Ответы (1)
  1. 14 мая, 20:07
    0
    A) 1,5x * 8x = 12x²

    б) - a² * 4a³ = - 4a⁵

    в) 6y * (- 1/3y²) = - 2y³