3 ву-6 в=

-5mn+5n=

8mn-4m в квадрате=

aв-a (в квадрате) в=

+3
Ответы (1)
  1. 20 января, 20:57
    0
    3 ву-6 в=3 в * (у-2).; - 5mn+5 n=5n * (1-m) ; 8mn--4m^2=4m * (2n-m) ; ab-a^2b=ab * (1-a)