10 в - 3 степени: на 10 в 5 степени * на 10 в 10 степени

+4
Ответы (1)
  1. 30 декабря, 20:52
    0
    10^ - 3 : 10^5 = 10^ - 8

    10^-8 * 10^10=10^2