Разложить на множители многочлен: у^4-2 у^3+2y^2-6y-3

+2
Ответы (1)
  1. 28 июля, 01:27
    0
    у^4-2 у^3+2y^2-6y-3=y^4-2y ³+3y ²-y ²-6y-3=y ² (y ²+3) - 2y (y ²+3) - (y ²+3) = (y ²+3) (y ²-2y-1)