3 2/7 * 8,5 - 1,5 * 3 2/7 =

+1
Ответы (1)
  1. 1 мая, 14:10
    0
    32/7=4.57

    8.5-1.5=7

    32/7=4.57

    4.57*7*4.57=146.2

    ну вроде так