Разложить на множители 25 у^-a^

^-это квадрат

+5
Ответы (2)
  1. 31 марта, 20:55
    0
    (5 у-а) * (5 у+а)

    Думаю так
  2. 31 марта, 22:29
    0
    25 у²-а²=0

    (5 у-а) (5 у+а) = 0

    5 у=а 5 у=-а

    у=а/5 у=а/-5