A) 4a-a в кубе=

b) ax в квадрате+2ax+a

+1
Ответы (1)
  1. 4 июля, 02:28
    0
    А) 4 а-а³=а (4-а²) = а (2-а) (2+а)

    б) ах²+2 ах+а=а (х²+2 х+1) = а ((-1) ²+2 (-1) + 1) = а (1-2+1) = а·0=0

    Д=4-4=0

    х=-2/2=-1