Преобразуйте в многочлен стандартного вида (2 у-3) ^2 + (1-2 у) (2 у+1)

+3
Ответы (1)
  1. 9 октября, 18:19
    0
    (2y-3) ² + (1-2y) (2y+1) = 4y²-12y+9 + 1-4y² = - 12y+10=10-12y