Выразите y через x 1/3 х-0,2y+1=0

+3
Ответы (1)
  1. 4 февраля, 06:55
    0
    1/3 x + 0.2y + 1 = 0

    x/3 = - (1 + 0.2y)

    x = - 3 (1 + 02y)