Разложите на множители:

n³-25n

+2
Ответы (2)
  1. 20 марта, 17:59
    0
    N³-25n = n (n² - 25) = n (n-5) (n+5)
  2. 20 марта, 20:56
    0
    N (n^2 - 25) = n (n-5) (n+5)