X-y-2x в квадрате + 2 у в квадрате=

+1
Ответы (1)
  1. 10 ноября, 05:35
    0
    X-y-2x²+2y² = x-y-2 (x²-y²) = (x-y) - 2 (x-y) (x+y) = (x-y) (1-2 (x+y)) = (x-y) (1-2x-2y)