Найдите значение для функции f (x) = : 1) f (0) 2) f (2) 3) f (-2) 4) f (a) 5) f

+3
Ответы (1)
  1. 5 ноября, 19:08
    0
    1) 1+0/1-0=1

    2) 1+2/1-2=-3

    3) 1 + (-2) / 1 - (-2) = - 1/3

    4) 1+a/1-a

    5) 1 + (1/a) = 1 - (1/a)