Разложите на множители: y (y-1) + 2 (y-1)

+2
Ответы (2)
  1. 20 февраля, 12:59
    0
    Y^2-y+2y-2=y^2-y-2 Вот
  2. 20 февраля, 13:36
    0
    Y² - y + 2y - 2 = y² - y - 2